Noční světlo Yeelight YL067, senzor pohybu

Yeelight YL067 noční světlo se senzorem pohybu Yeelight YL067 noční světlo se senzorem pohybu se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti.... více informací »
Noční světlo Yeelight YL067
Značka: Yeelight
339 Kč
Ověřit dostupnost
Yeelight YL067 noční světlo se senzorem pohybu Yeelight YL067 noční světlo se senzorem pohybu se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti....

Yeelight YL067 noční světlo se senzorem pohybu Yeelight YL067 noční světlo se senzorem pohybu se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Už nikdy se nebudete muset ve tmě vyhýbat překážkám. Noční světlo Yeelight zajistí skvělou viditelnost díky světelnému senzoru a PIR snímači, který se automaticky aktivuje při sebemenším zaznamenání pohybu. Už nikdy se neztratíte Jedná se o velice citlivé zařízení, které reaguje už při vzdálenosti 5 až 7 metrů. Světlo se aktivuje na dobu 15 sekund, přičemž samotný úhel snímače je 120°. Snadná instalace K jeho umístění na vámi určené místo jsou k využití tři různé mechanismy. První možnost je využití integrovaného háčku, dále je možné světlo přilepit nebo použít vestavěný magnetický talíř a připnout jej na kovový povrch. Dle vašich preferencí Světlo je možné nastavit dle svých preferencí a to zvolením intenzity jasu. K dispozici jsou dvě polohy 0,7 lm a 3,8 lm, v případě, že zvolíte nižší jas automaticky prodloužíte životnost baterie až na 12 měsíců, přičemž v režimu 3,8 lm vydrží přibližně 6 mesíců. Extrémní podmínky Yeelight YL067 je zařízení určeno do interiírů. Přesto poskytuje velice širokou teplotní škálu –10 °C až do +40 °C, což se skvěle hodí do sklepů a garáží, kde ani v zimně nebudou tyto hodnoty překročeny.

Tento exkluzivní výrobek Noční světlo Yeelight YL067, senzor pohybu od společnosti se zárukou kvality Yeelight jednoduše můžete získat momentálně na našich stránkách v bezva akci! Aktuálně za 339 Kč.