Notebook Acer A317-53 17,3″ i3 8GB, SSD 256GB

Rychlý notebook Acer A317 Elegantní a krásný notebook od společnosti Acer vám bude oporou při každé práci i zábavě. Spolehlivý... více informací »
Notebook Acer A317-53 17
Značka: Acer
12 600 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlý notebook Acer A317 Elegantní a krásný notebook od společnosti Acer vám bude oporou při každé práci i zábavě. Spolehlivý...

Rychlý notebook Acer A317 Elegantní a krásný notebook od společnosti Acer vám bude oporou při každé práci i zábavě. Spolehlivý výkon procesoru i rychlý SSD disk totiž každou činnost výrazně usnadní. Stačí se jen usadit a pustit do čeho jen budete chtít. Skvělý výkon Čtyřjádrový procesor Intel Core i3-1115G4 a 8 GB operační paměti se postarají o vysoký výkon pro pracovní činnost i zábavu. Ať již budete surfovat po internetu či sledovat oblíbená videa, vše půjde s absolutní lehkostí. Vynikající displej Na notebooku Aspire 3 vás také upoutá 17,3ʺ Full HD displej s úzkým rámečkem, který je samozřejmě krásný a čitelný téměř za jakýchkoliv světelných podmínek. Jedinečná technologie Acer BlueLightShield pak navíc odfiltruje modré světlo, které namáhá oči, a dovolí vám tak zcela pohodlně pracovat. Ultrarychlý disk S bleskovým SSD diskem si vychutnáte nejen skvělou kapacitu 256 GB, ale zejména ultrarychlé načítací rychlosti jak pro celý systém, tak i pro nainstalované aplikace. V notebooku však naleznete i slot pro instalaci klasického HDD, kterým můžete snadno kapacitu navýšit. Báječné připojení V dnešní době je téměř nutností být online a spíše než přítomnost Wi-Fi připojení tak každého zajímá její rychlost. Notebook Aspire 3 proto podporuje standard 802.11ac. Zajistí vám tak rychlejší stahování, streamování i surfování.

Designový kousek Notebook Acer A317-53 17,3" i3 8GB, SSD 256GB od odblíbeného výrobce Acer máte možnost nakoupit online extra výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 12 600 Kč.