Notebook HP 255 G8 15,6″ R5 8GB, SSD 512GB, 4K7N9EA

Tenký a lehký HP 255 G8 Elegantní a vybavený notebook z řady HP 255 G8 je ideálním společníkem pro vaši práci i zábavu. Díky příjemnému výkonu... více informací »
Notebook HP 255 G8 15
Značka: HP
16 064 Kč
Ověřit dostupnost
Tenký a lehký HP 255 G8 Elegantní a vybavený notebook z řady HP 255 G8 je ideálním společníkem pro vaši práci i zábavu. Díky příjemnému výkonu...

Tenký a lehký HP 255 G8 Elegantní a vybavený notebook z řady HP 255 G8 je ideálním společníkem pro vaši práci i zábavu. Díky příjemnému výkonu najde svůj užitek jak doma, tak na cestách. Displej s tenkým rámečkem a vysokým rozlišením navíc zajistí, že vám všechny činnosti půjdou jako od ruky. Bude tak ideálním zařízením pro každou vaši činnost. Oslnivý obraz Krásně designovaný displej je opatřen tenkým rámečkem, čímž zajistí dostatečně velkou obrazovku pro sledování filmů či rozměrných tabulek. Součástí je i užitečná webkamera, díky níž můžete bez obav komunikovat s kýmkoliv a to v příjemném vysokém rozlišení se širokým dynamickým rozsahem (WDR). To zajistí skvělou kvalitu obrazu i při extrémně vysokém či nízkém osvětlení. Full HD rozlišení Displej s detailním rozlišením Bezrámečkový design Krásný design a pohodlnější sledování HD kamera 720p Komunikujte s kýmkoliv ve vysokém rozlišení Vysoký výkon Pro pohodlné používání je notebook opatřený procesorem AMD Ryzen 5, který vám zajistí skvělý výkon po celý den. S pomocí SSD disku se vám rychle načte a zajistí dostatek prostoru pro všechny vaše dokumenty. Jednoduše si tak vyřešíte každou svoji pracovní povinnost bez sebemenších problémů. AMD Ryzen 5 5500U Procesor pro hladký běh všech aplikací 8 GB RAM Operační paměť DDR4 pro svižný běh 512 GB Ultra rychlý disk SSD s velkou kapacitou Příjemná připojení Díky rychlému a spolehlivému Wi-Fi připojení můžete sledovat vaše oblíbené pořady bez sekání a ve vysokém rozlišení. Svoje využití určitě najdete i pro nejnovější Bluetooth, a pokud věříte víc kabelu, zajisté si vyberete z nepřeberného množství portů, díky kterým si připojíte jakékoliv zařízení. Intel Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (1×1) Pro spolehlivé a rychlé připojení Bluetooth 4.2 K jednoduchému připojení vašich bezdrátových zařízení USB-C, HDMI, RJ-45 Nejrůznější porty pro kabelové připojení Tento žádaný produkt Notebook HP 255 G8 15,6″ R5 8GB, SSD 512GB, 4K7N9EA máte možnost dostat zrovna tu na našem webu zařazený v rubrice notebooky! Vyberte si parádní produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další zboží od značky HP. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Notebook HP 255 G8 15,6" R5 8GB, SSD 512GB, 4K7N9EA od naší známé značky HP pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce opravdu levně. K sehnání zrovna v akci za 16 064 Kč.