Notebook HP ProBook 450 G8 15,6″ i5 8GB, SSD 512GB, 3A5H9EA

Pracovní notebook HP ProBook 450 Stylový přístroj od HP z řady ProBook 450 je ideálním řešením pro studenty i firmy. S úžasným výkonem procesoru... více informací »
Notebook HP ProBook 450 G8 15
Značka: HP
18 323 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní notebook HP ProBook 450 Stylový přístroj od HP z řady ProBook 450 je ideálním řešením pro studenty i firmy. S úžasným výkonem procesoru...

Pracovní notebook HP ProBook 450 Stylový přístroj od HP z řady ProBook 450 je ideálním řešením pro studenty i firmy. S úžasným výkonem procesoru Intel Core a rychlému SSD můžete pracovat bez sebemenších potíží. A pro fyzické zabezpečení vašich dat je tu čtečka otisků prstů a praktická krytka na webkameru. Je tak ideálním zařízením pro každou vaši činnost. Báječný výkon Pro pohodlné používání je notebook opatřený procesorem Intel Core i5, který vám zajistí skvělý výkon po celý den. S pomocí SSD se vám rychle načte a s pamětí 512 GB zajistí dostatek prostoru pro všechny vaše dokumenty. Rychlost taktéž zaručuje USB-C připojení, pro rychlý přenos všech dat z externích zařízení. Jednoduše si tak vyřešíte každou svoji pracovní povinnost bez sebemenších problémů. Snadné zabezpečení Nemusíte se obávat o bezpečnost vašich dat, jelikož se čtečkou otisků prstů si jednoduše zabezpečíte vaše zařízení. Není třeba si pamatovat složitá hesla ani piny, jednoduše přiložíte svůj prst a můžete dál spokojeně pracovat. A pokud máte obavy, že vás někdo sleduje přes webkameru, elegantně řešenou mechanickou záslepkou tento strach potlačíte.

Žádaný produkt Notebook HP ProBook 450 G8 15,6" i5 8GB, SSD 512GB, 3A5H9EA od skvělé značky HP máte možnost získat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 18 323 Kč.