Notebook Lenovo IP 3 15.6″ FHD R5 8GB, SSD 512GB, 81W1001XCK ROZB

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 3 Nový model společnosti... více informací »
Notebook Lenovo IP 3 15.6" FHD R5 8GB
Značka: Lenovo
13 538 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 3 Nový model společnosti...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 3 Nový model společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky tomu, že se nechlubí další řadou zbytečností, je osazen i více než přívětivou cenovkou. Za skvělou cenu tak dostanete dostatečný výkon i výdrž, krásný obraz i perfektní zvuk, a navíc dokonalé bezpečí. Plynulý chod Model IdeaPad 3 je osazen procesorem od AMD, který nabízí více než dostatečný výkon pro všechny kancelářské aplikace, které si můžete bezpečně otevřít najednou protože zvládá i náročný multitasking. Bleskový disk SSD zase zabezpečí startování i načítání z režimu spánku doslova během okamžiku. Zábava bez omezení Přehledný displej s velkým Full HD rozlišením krásně zobrazí všechny dokumenty, tabulky, ale i filmy nebo streamovaná videa. Ta navíc doprovodí dokonalý zvuk podpořený technologií Dolby Audio. Ať už tak notebook využijete ke sledování, poslechu nebo pořádání videohovorů, máte postaráno o perfektní kvalitu. Maximální bezpečí Abyste se nemuseli strachovat ze zneužití vaší kamery, nemusíte pokaždém videohovoru hledat černou lepicí pásku. Lenovo IdeaPad 3 je totiž vybaven závěrkou webkamery, kterou stačí zaklapnout a být v bezpečí před potenciálními hackery. Tichý chod Notebook Lenovo je připraven na jakoukoliv činnost, ať už budete potřebovat jeho plné nasazení nebo s ním budete jen tak relaxovat. Můžete si totiž vybrat mezi režimy Max Mode pro maximální výkon a Stealth Mode pro maximální pohodlí, nejnižší hlučnost a dlouhou výdrž baterie.

Oblíbený výrobek Notebook Lenovo IP 3 15.6" FHD R5 8GB, SSD 512GB, 81W1001XCK ROZB od výrobce se zárukou kvality Lenovo lze nakoupit zrovna za outletovou cenu. Nyní získáte od 13 538 Kč.