Notebook Lenovo IP 3 15,6″ N4020 8GB, SSD 512GB, 81WQ00GCCK POUŽI

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 3 Nový model společnosti... více informací »
Notebook Lenovo IP 3 15
Značka: Lenovo
8 732 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 3 Nový model společnosti...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Notebook navržený pro vás Lenovo IdeaPad 3 Nový model společnosti Lenovo je navržený pro každodenní pracovní činnosti i zábavu a díky tomu, že se nechlubí další řadou zbytečností, je osazen i více než přívětivou cenovkou. Za skvělou cenu tak dostanete dostatečný výkon i výdrž, krásný obraz i perfektní zvuk, a navíc dokonalé bezpečí. Plynulý chod Model IdeaPad 3 je osazen procesorem od Intelu, který nabízí více než dostatečný výkon pro všechny kancelářské aplikace, které si můžete bezpečně otevřít najednou, protože zvládá i náročný multitasking. Bleskový disk SSD zase zabezpečí startování i načítání z režimu spánku doslova během okamžiku. Zábava bez omezení Přehledný displej s HD rozlišením krásně zobrazí všechny dokumenty, tabulky, ale i filmy nebo streamovaná videa. Ta navíc doprovodí dokonalý zvuk podpořený technologií Dolby Audio. Ať už tak notebook využijete ke sledování, poslechu nebo pořádání videohovorů, máte postaráno o perfektní kvalitu. Maximální bezpečí Notebook disponuje nejnovějším operačním systémem Windows 11, který přináší nové a uživatelsky příznivé prostředí. Dále oceníte i velké množství portů (USB, HDMI nebo 3,5 mm audio Jack, čtečka paměťových karet), skrze něž si lze připojit rozličné množství vašich přístrojů. A pokud preferujete bezdrátové připojení, rychlá Wi-Fi a Bluetooth 5.0 vždycky přijdou vhod. Neodolatelný kousek Notebook Lenovo IP 3 15,6″ N4020 8GB, SSD 512GB, 81WQ00GCCK POUŽI jde sehnat pohodlně na webu ve známé sekci notebooky! Nyní můžete koupit zlevněné zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova.

Povedený produkt Notebook Lenovo IP 3 15,6" N4020 8GB, SSD 512GB, 81WQ00GCCK POUŽI značky Lenovo lze nakoupit zde trvale výhodně. Nyní zakoupíte za 8 732 Kč.