Notebook Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 15,6″ R5 8GB, SSD 512GB

Pracovní notebook Lenovo ThinkPad E15 Nový přírůstek do rodiny ThinkPadů oblíbeného výrobce Lenovo se chlubí zejména kompaktním... více informací »
Notebook Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 15
Značka: Lenovo
20 651 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní notebook Lenovo ThinkPad E15 Nový přírůstek do rodiny ThinkPadů oblíbeného výrobce Lenovo se chlubí zejména kompaktním...

Pracovní notebook Lenovo ThinkPad E15 Nový přírůstek do rodiny ThinkPadů oblíbeného výrobce Lenovo se chlubí zejména kompaktním designem, profesionálním výkonem, ultrarychlým a internetovým připojením. Je tak vynikajícím společníkem pro práci na cestách, kdy potřebujete spolehlivé připojení a jistotu výdrže, ať už se vydáte kamkoliv. Pro práci i zábavu V kompaktním těle se ukrývá krásný matný 15,6″ IPS displej s Full HD rozlišením. Ten poskytne dostatečné detaily a věrně zobrazené barvy pro pracovní aplikace i přehrávané filmy. Zážitek ze sledování podpoří i technologie Dolby Audio a kvalitní stereo reproduktory. Vysoký výkon Pod kapotou notebook ThinkPad E15 ukrývá opravdu prvotřídní komponenty v podobě procesoru AMD Ryzen a 8GB operační paměti, což je ideální pro hladký běh náročnějších programů. S diskem SSD se pak můžete těšit na neuvěřitelně rychlé načítaní při zapnutí i při probuzení z režimu spánku. Skvělá výdrž Při práci na cestách je často problém s přístupem k elektrické síti. Proto je přístroj Lenovo vybaven baterií s výdrží přes 13 hodin a technologií rychlého nabíjení. I při krátké zastávce na oběd si můžete s 65W adaptérem za velmi krátký čas váš přístroj dobít. Odolná konstrukce Konstrukce notebooku byla testována podle armádních norem MIL-SPEC. Díky tomu vás váš přístroj nezradí za žádných okolností. Ať už vás vaše cesty zavedou do za polární kruh nebo do horkých pouští. Nemusíte však mít strach ani z náhodných pádů, otřesů či polití. Maximální zabezpečení Pracovní notebook bez debat vyžaduje vysokou ochranu. Lenovo ThinkPad proto oplývá čtečkou otisků prstů pro bezpečné přihlášení a kryt na webkameru, abyste se nemuseli obávat nechtěného sledování. Rychlé připojení Pro co nejefektivnější pracovní výkon je potřeba i stabilní a rychlé internetové připojení. To u modelu ThinkPad E15 zajistí zejména šestá generace technologie Wi-Fi se standardem ax. Můžete tak dát sbohem dlouhému čekání, než se vám něco nahraje či stáhne z cloudu nebo než najdete na internetu kýžené informace.
Tento výjimečný produkt je k sehnání lehce tady na stránkách v populární rubrice notebooky. Nyní najdete ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od značky Lenovo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Lenovo má k dispozici vysoce kvalitní výrobky.!

Nejprodávanější výrobek Notebook Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 15,6" R5 8GB, SSD 512GB od našeho známého výrobce Lenovo můžete najít v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Nabídka od 20 651 Kč.