Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 14″ R5 8GB, SSD 512GB

Pracovní notebook Lenovo ThinkPad L14 Nový přírůstek do rodiny ThinkPadů oblíbeného výrobce Lenovo se chlubí zejména kompaktním... více informací »
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen
Značka: Lenovo
29 441 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní notebook Lenovo ThinkPad L14 Nový přírůstek do rodiny ThinkPadů oblíbeného výrobce Lenovo se chlubí zejména kompaktním...

Pracovní notebook Lenovo ThinkPad L14 Nový přírůstek do rodiny ThinkPadů oblíbeného výrobce Lenovo se chlubí zejména kompaktním designem, bleskovým spouštěním, ultrarychlým internetovým připojením a silnou výdrží baterie. Je tak vynikajícím společníkem pro práci na cestách, kdy potřebujete spolehlivé připojení a dostatek energie, ať už se vydáte kamkoliv. Pro práci i zábavu V kompaktním těle se ukrývá krásný 14″ IPS displej s Full HD rozlišením. Ten poskytne dostatečné detaily a věrně zobrazené barvy pro pracovní aplikace i přehrávané filmy. Zážitek ze sledování podpoří i technologie Dolby Audio, která zajistí pohlcující zvuk. Vysoký výkon Pod kapotou notebook ThinkPad L14 ukrývá vynikající komponenty v podobě procesoru AMD Ryzen 5 a 8GB operační paměti. S diskem SSD se pak můžete těšit na neuvěřitelně rychlé načítaní při zapnutí i při probuzení z režimu spánku. Skvělá výdrž Při práci na cestách je často problém s přístupem k elektrické síti. Proto je přístroj Lenovo vybaven baterií s celodenní výdrží a technologií rychlého nabíjení. I při krátké zastávce na oběd si můžete za pouhou hodinu dobít až 80 % celé výdrže. Odolná konstrukce Konstrukce notebooku byla testována podle dvanácti armádních norem a prošla více než dvěma sty kontrolami kvality. Díky tomu vás váš přístroj nezradí za žádných okolností. Ať už vás vaše cesty zavedou kamkoliv. Pro bezpečné přihlášení nechybí ani čtečka otisku a kryt na webkameru ThinkShutter pro dokonalé soukromí. Pohodné telefonování Poslední důležitou součástí pracovní náplně je i pravidelný kontakt s kolegy, dnes často řešený přes online komunikátory. Pro co nejpohodlnější průběh internetových hovorů a online konferencí se tak můžete těšit na HD 720p webkameru. Rychlé připojení Pro co nejefektivnější pracovní výkon je potřeba i stabilní a rychlé internetové připojení. To u modelu ThinkPad L14 zajistí zejména šestá generace technologie Wi-Fi se standardem ax. Můžete tak dát sbohem dlouhému čekání, než se vám něco nahraje či stáhne z cloudu nebo než najdete na internetu kýžené informace.
Tento výjimečný kus Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 14″ R5 8GB, SSD 512GB je dostupný prostě tady a teď na našem webu v populární sekci notebooky. Nyní můžete najít nové výrobky z této sekce za extra cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Lenovo nabízí skvělé produkty za extra cenu. Nakupujte výhoděn u nás! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky Lenovo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 14" R5 8GB, SSD 512GB od výrobce se skvělou pověstí Lenovo můžete najít aktuálně na webu skutečně levně. Akční ceny od 29 441 Kč.