Notebook UMAX VisionBook 14Wr Plus 4GB, 64GB, UMM230142 POUŽITÉ,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Elegantní notebook UMAX VisionBook Přístroj skrývající se pod... více informací »
Notebook UMAX VisionBook 14Wr
Značka: Umax
4 648 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Elegantní notebook UMAX VisionBook Přístroj skrývající se pod...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Elegantní notebook UMAX VisionBook Přístroj skrývající se pod označením Umax VisionBook 14Wr je unikátní a kompaktní tablet s elegantní konstrukcí s ultra nízkou váhou. Navíc se může pyšnit i IPS displejem s FHD rozlišením, bleskovým vnitřním úložištěm, ale například i moderními konektory. Skvělá konstrukce Základem konstrukce zařízení jsou především kompaktní rozměry a nízká váha. Díky tomu je ideálním společníkem na časté přenášení nebo na cestování. I tak ale dokáže krásně zobrazit veškerý obsah na 14,1″ displeji s FHD rozlišením. Vynikající výkon Pod kapotou přístroje najdete čtyřjádrový procesor Intel Celeron s Intel UHD grafikou, který se postará o plynulý běh všech nainstalovaných programů. K uložení všech dat je připraveno 64GB vnitřní úložiště, které je rozšiřitelné. Moderní funkce Z hlediska softwaru se můžete těšit na moderní operační systém Windows 10 s vylepšenou nabídkou Start.
Velmi žádaný výrobek Notebook UMAX VisionBook 14Wr Plus 4GB, dostanete právě zde tu na webu umístěný v rubrice notebooky. Nyní koupíte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za super cenu. Významný výrobce Umax má prvotřídní sortiment za super ceny! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další prověřené produkty od výrobce Umax. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný produkt Notebook UMAX VisionBook 14Wr Plus 4GB, 64GB, UMM230142 POUŽITÉ, od značky Umax jednoduše seženete na našich stránkách teď právě ve slevě. Výhodně za cenu 4 648 Kč.