Nůž na pečivo Fiskars Essential, 23cm

Nepostradatelný pomocník Tento šikovný nůž s vlnkovanou čepelí se perfektně hodí na krájení pečiva. Ostří je vyrobeno z... více informací »
Nůž na pečivo Fiskars
Značka: Fiskars
287 Kč
Ověřit dostupnost
Nepostradatelný pomocník Tento šikovný nůž s vlnkovanou čepelí se perfektně hodí na krájení pečiva. Ostří je vyrobeno z...

Nepostradatelný pomocník Tento šikovný nůž s vlnkovanou čepelí se perfektně hodí na krájení pečiva. Ostří je vyrobeno z vysoce kvalitní japonské nerezové oceli, a tedy bez problému zvládne každodenní používání. Ergonomická rukojeť z polypropylenu je navržena tak, aby se nůž pohodlně držel a dobře se vám s ním pracovalo. Diskontní produkt naleznete v pohodě tu na webu ve známé rubrice kuchyňské nože! Vyberte si podobné produkty z naší kategorie za super ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Fiskars. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Nůž na pečivo Fiskars Essential, 23cm od kvalitní společnosti Fiskars máte možnost pořídit aktuálně na webu extra se slevou. Nabídka již od 287 Kč.