Obracečka Banquet 27WS290X35 Brillante, 29cm

Obracečka Banquet 27WS290X35 Brillante Kuchyňskou obracečku dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým rychle... více informací »
Obracečka Banquet 27WS290X35 Brillante
Značka: Banquet
24 Kč
Ověřit dostupnost
Obracečka Banquet 27WS290X35 Brillante Kuchyňskou obracečku dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým rychle...

Obracečka Banquet 27WS290X35 Brillante Kuchyňskou obracečku dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, se kterým rychle otočíte jak sladké palačinky, tak slané omelety. Jistě pro ni však v kuchyni najdete i další využití. Praktický pomocník Obracečka BANQUET BRILLANTE je vyrobena z kvalitního bukové dřeva, a hodí se pro nádobí s antiadhezním povlakem, který nijak nepoškodí. Pro umytí ji nevkládejte do myčky, ale umyjte ji v rukách.Hodně prodávaný produkt Obracečka Banquet 27WS290X35 Brillante, 29cm máte možnost sehnat taky na webu v sekci ostatní. Nyní získáte další výrobky z této rubriky za rozumné peníze. Významný dodavatel Banquet vám může nabídnout skvělé produkty. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele Banquet. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Obracečka Banquet 27WS290X35 Brillante, 29cm od značky se skvělou pověstí Banquet jednoduše seženete již dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 24 Kč.