Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I Příjemné osvěžení Ochlazovač... více informací »
Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
3 519 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I Příjemné osvěžení Ochlazovač...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I Příjemné osvěžení Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I se perfektně hodí především do ložnic, dětských pokojů, obýváků, nebo studoven. Zkrátka všude tam, kde chcete v horkých dnech pocítit závan chladivého vzduchu. Je vhodný do místnosti o rozloze 12 m2. Snadné ovládání Ochlazovač disponuje ovládacím panelem s přehledným displejem. Ovládání je snadné a intuitivní, díky dálkovému ovládání si můžete nastavit teplotu i z gauče nebo postele. Můžete si navíc vybrat hned z několika funkcí: chlazení, zvlhčování, ventilátor. Snadná manipulace Mobilní ochlazovač má kompaktní rozměry, je vybavena kolečky a rukojetí pro snadnější manipulaci. Díky nízké hmotnosti ji snadno přemístíte přesně tam, kde ji zrovna potřebujete.
Tento skvělý produkt Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I POUŽITÉ, jde nakoupit zrovna tady a teď na našem webu zařazený v sekci ochlazovače! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této sekce za výhodné peníze. Značka neuvedeno pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment.. Však to vidíte sami!

Tento výjimečný produkt Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od dodavatele kvalitních produktů neuvedeno máte možnost pořídit online za báječnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 3 519 Kč.