Odsavač par Amica SKZ 62 BB POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Komínový odsavač par Komínový odsavač par Amica SKZ 62 BB vyniká... více informací »
Odsavač par Amica SKZ
Značka: Amica
2 750 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Komínový odsavač par Komínový odsavač par Amica SKZ 62 BB vyniká...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Komínový odsavač par Komínový odsavač par Amica SKZ 62 BB vyniká svým designovým vzhledem a díky černému provedení se hodí do každé kuchyně. Šířka digestoře je 60 cm a je tudíž vhodná k umístění nad varné zóny o šířce 60 cm. K dispozici je tlačítkové ovládání, kterým ovládáte intenzitu odsávání a světlo. LED osvětlení Během vaření je důležité kvalitní osvětlení. To vám poskytnou 2 integrovaná LED světla (2x 3 W), která dostatečně osvítí celou varnou zónu. Standardním vybavením je tukový hliníkový filtr, se kterým využijete odtah ven z místnosti. V případě, že byste chtěli využít recirkulace vzduchu, je nutné dokoupit uhlíkový filtr (není součástí balení), který účinně pohlcuje pachy. Do místnosti se vrací vzduch bez zápachu a zbavený mastnoty. Maximální výkon odtahu je 280 m3/h s maximální úrovní hluku 63 dB.

Oblíbený produkt Odsavač par Amica SKZ 62 BB POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od známého předního výrobce Amica máte možnost získat online za výborné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 750 Kč.