Odsavač par Candy CFT610/5X POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 3 rychlostní stupně Odsavač par Candy vás zaujme svým moderním a... více informací »
Odsavač par Candy CFT610/5X POUŽITÉ
Značka: Candy
1 340 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 3 rychlostní stupně Odsavač par Candy vás zaujme svým moderním a...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 3 rychlostní stupně Odsavač par Candy vás zaujme svým moderním a elegantním designem, se kterým se bude krásně vyjímat ve vaší kuchyni. Má 3 rychlostní stupně, díky kterým si můžete odsávaní nastavit dle vašich potřeb. LED osvětlení LED osvětlení poskytuje vynikající osvětlení varné desky a jejího okolí. Vestavěné LED osvětlení (světlo emitující diody) je vysoce efektivní ve srovnání s jinými svítilnami, je blíže k přirozenému světlu s minimálním použitím energie, zatímco jejich životnost je až třikrát delší. Chytře umístěné LED diody zajišťují optimální osvětlení a představují důležitý estetický a funkční prvek v kuchyni. Tento žádaný produkt je k sehnání nyní tu na webu ve známé rubrice digestoře! Nyní získáte zcela nové kousky z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Candy. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Candy vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky. za příznivé ceny.

Tento vynikající produkt Odsavač par Candy CFT610/5X POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od výrobce s mnohaletou tradicí Candy jednoduše můžete najít v naší nabídce opravdu výhodně! Nyní za 1 340 Kč.