Odsavač par Electrolux LFU215X ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Vestavný odsavač par Odsavač par Electrolux LFU215X vám pomůže... více informací »
Odsavač par Electrolux LFU215X
Značka: neuvedeno
2 975 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Vestavný odsavač par Odsavač par Electrolux LFU215X vám pomůže...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Vestavný odsavač par Odsavač par Electrolux LFU215X vám pomůže odstranit znečištěný vzduch, výpary vzniklé při vaření, mastnotu a vlhkost z kuchyně. Tato vestavná digestoř o šířce 498 mm dosahuje maximálního výkonu odtahu 272 m3 za hodinu, což z ní činí skvělého pomocníka. Pomocí tlačítek nastavíte jednu ze 3 rychlostí odtahu. Účinný filtr Speciální filtr odstraňuje až 98% všech tuků a jiných nečistot. Díky tomu je vzduch v kuchyni podstatně svěžejší a čistější. Zároveň tím zabezpečují třídu A absorbční účinnosti. LED osvětlení Nejnovější modely odsavačů par jsou vybaveny LED osvětlením, které poskytuje vynikající osvětlení varné desky a jejího okolí. Vestavěné LED osvětlení je vysoce efektivní ve srovnání s jinými svítilnami, je blíže k přirozenému světlu s minimálním použitím energie, zatímco jejich životnost je až třikrát delší. Recirkulační digestoř Recirkulační digestoře nasávají páru a vzduch nasycený pachy přes filtr, a potom vrací upravený vzduch zpět do kuchyně. Odsavač odstraňuje pachy z vaření a čistý vzduch je potom recirkulován zpět do kuchyně.

Výjimečný produkt Odsavač par Electrolux LFU215X ROZBALENO od známé společnosti neuvedeno jde získat tady teď skutečně levně. Nabídka od 2 975 Kč.