Odsavač par Gorenje WHC929E4X

Manuální ovládání Komínový odsavač par Gorenje WHC929E4X nabízí jednoduché ovládání pomocí knoflíků umístěných na čelním panelu... více informací »
Odsavač par Gorenje WHC929E4X
Značka: Gorenje
3 090 Kč
Ověřit dostupnost
Manuální ovládání Komínový odsavač par Gorenje WHC929E4X nabízí jednoduché ovládání pomocí knoflíků umístěných na čelním panelu...

Manuální ovládání Komínový odsavač par Gorenje WHC929E4X nabízí jednoduché ovládání pomocí knoflíků umístěných na čelním panelu přístroje. K dispozici jsou 3 úrovně výkonu s maximální silou odtahu 450 m3/h a hlučností 65 dB. Dále můžete využít klasického odtahu nebo recirkulace. Nerezové provedení digestoře bude slušet každé kuchyni. Rozměry digestoře: 90 x 16,6 x 49 cm (š x v x h). LED osvětlení Výborné osvětlení varné desky a jejího okolí poskytne LED žárovka. Vestavěné LED světlo je vysoce efektivní ve srovnání s jinými svítidly, poskytují přirozené světlo s dobrým rozptylem. Také má 30x delší životnost a ušetří až 10x tolik energie. Recirkulace vzduchu Odsavač par po zapnutí funkce recirkulace nasává vzduch přes filtr, pročistí a vrací zpět do místnosti. Hodně povedený produkt Odsavač par Gorenje WHC929E4X jde koupit právě zde tady na našem webu ve známé kategorii digestoře. Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné sekci jednoduše online! To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Gorenje. Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka Gorenje dlouhodobě nabízí kvalitní zboží. Přesvědčte se!

Diskontní produkt Odsavač par Gorenje WHC929E4X od oblíbené značky Gorenje jednoduše naleznete v naší online nabídce napořád výhodně! Nyní nakoupíte za 3 090 Kč.