Odsavač par Guzzanti GZ 699B

Komínový odsavač par Guzzanti GZ 699B Komínový odsavač par Guzzanti GZ 699B v černém provedení se díky svému univerzálnímu vzhledu hodí do... více informací »
Odsavač par Guzzanti GZ
Značka: GUZZANTI
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Komínový odsavač par Guzzanti GZ 699B Komínový odsavač par Guzzanti GZ 699B v černém provedení se díky svému univerzálnímu vzhledu hodí do...

Komínový odsavač par Guzzanti GZ 699B Komínový odsavač par Guzzanti GZ 699B v černém provedení se díky svému univerzálnímu vzhledu hodí do každé kuchyně. Můžete volit mezi 3 rychlostmi výkonu. Nastavit rychlost odsávání můžete buď přímo na dotykovém panelu digestoře, nebo můžete využít možnosti dálkového ovládání. Průměr odtahu je 150 mm a jeho maximální výkon činí 634 m3/hod. O osvětlení kuchyňského pracovního prostoru se postarají dvě LED žárovky (3 W). Odsavač lze využít jako recirkulační, což znamená, že digestoř nejprve nasaje vzduch, uvnitř ho přes uhlíkový filtr vyčistí a poté ho vypustí zpět do místnosti. Mastnoty spolehlivě zachytí hliníkové filtry, které můžete bez obtíží mýt v myčce.
Tento skvělý produkt lze sehnat přímo tady na našich stránkách v populární sekci digestoře! Podívejte se na parádní produkty z této rubriky za příznivou cenu!

Oblíbený kus Odsavač par Guzzanti GZ 699B od odblíbeného výrobce GUZZANTI jednoduše můžete najít na našich stránkách teď za extra cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 5 399 Kč.