Odsavač par Guzzanti ZRW 50 BLACK OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Odsavač par Guzzanti ZRW 50 BLACK Odsavač par Guzzanti ZRW 50... více informací »
Odsavač par Guzzanti ZRW
Značka: GUZZANTI
1 234 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Odsavač par Guzzanti ZRW 50 BLACK Odsavač par Guzzanti ZRW 50...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Odsavač par Guzzanti ZRW 50 BLACK Odsavač par Guzzanti ZRW 50 BLACK se rychle stane nedílnou součástí vaší kuchyně, bez které se jen tak neobejdete. Svým na první pohled elegantním vzhledem snadno zapadne do moderní domácnosti a díky svému výkonu, který má 3 stupně a dokáže odsát až 181 m3 za hodinu, vás přesvědčí o své dobré funkcionalitě. Konec výparům & Skvělá viditelnost Jeho součástí je kvalitní tukový filtr, který zachytává mastné výpary. Je velice lehce omyvatelný. O dobrou viditelnost se starají LED úsporné žárovky, které skvěle osvětlí vařící plochu pod odsavačem. Horní odtah Odsavač par Guzzanti ZRW 50 BLACK umožňuje horní odtah do komína o průměru 120 mm. Je možné použití technologie recirkulace, kde je ovšem potřeba dokoupení vhodného filtru, který se postará o odstranění všech pachů a nečistot.

Tento kvalitní a žádaný kousek Odsavač par Guzzanti ZRW 50 BLACK OBAL POŠKOZEN od předního výrobce GUZZANTI snadno můžete pořídit aktuálně na našich stránkách výhodně. Cena od 1 234 Kč.