Odsavač par Hoover HGM600X

Odsavač par Hoover HGM600X Kuchyň bez mastnot a páry při vaření chce přece každý. Tento odsavač par je ideálním pomocníkem v kuchyni. Stačí si... více informací »
Odsavač par Hoover HGM600X
Značka: Hoover
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Odsavač par Hoover HGM600X Kuchyň bez mastnot a páry při vaření chce přece každý. Tento odsavač par je ideálním pomocníkem v kuchyni. Stačí si...

Odsavač par Hoover HGM600X Kuchyň bez mastnot a páry při vaření chce přece každý. Tento odsavač par je ideálním pomocníkem v kuchyni. Stačí si na dotykovém ovládání zvolit jednu ze 3 rychlostí. Kombinace skla a nerezové oceli působí elegantně. Úsporné LED osvětlení rozjasní celou varnou plochu a vy tak budete mít vždy dokonalý přehled při vaření. 3 rychlosti Odsávání můžete regulovat pomocí 3 rychlostních stupňů. Nastavit si můžete stupeň, který vám bude v danou chvíli nejlépe vyhovovat. LED osvětlení Úsporné LED osvětlení vám poskytne dokonalý přehled nad varnou deskou. Zároveň toto osvětlení přináší dlouhou životnost a úsporu energie. Hliníkový tukový filtr S uhlíkovým filtrem odsavač dosáhne vyššího výkonu, který si navíc udrží po mnohem delší dobu, jelikož je zároveň zárukou velmi dlouhé výdrže.

Tento velmi žádaný produkt Odsavač par Hoover HGM600X od výrobce s dobrým jménem Hoover naleznete tady teď právě až neuvěřitelně levně! Momentálně v akci za 4 290 Kč.