Odsavač par Mora OI 661 X ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. LED osvětlení Užijte si dokonale osvícenou varnou plochu. LED... více informací »
Odsavač par Mora OI
Značka: neuvedeno
2 870 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. LED osvětlení Užijte si dokonale osvícenou varnou plochu. LED...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. LED osvětlení Užijte si dokonale osvícenou varnou plochu. LED osvětlení je navíc oproti klasickému osvětlení energeticky úsporné a má dlouhou životnost. Účinná recirkulace Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte jednoduše funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. U recirkulace přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Vzduch se přečistí a fouká zpět do místnosti. Jednoduché ovládání Odsavač par Mora OI 661 X vám přináší jednoduché mechanické ovládání. Nastavení odsavače nebylo nikdy jednodušší.
Ve slevě tento produkt Odsavač par Mora OI 661 X ROZBALENO je k dispozici bezstarostně tady na stránkách v populární kategorii výsuvné. Pořiďte si podobné produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu.

Oblíbený a akční produkt Odsavač par Mora OI 661 X ROZBALENO od společnosti neuvedeno jednoduše najdete tady teď právě napořád výhodně! Právě nyní za 2 870 Kč.