Odsavač par Mora OT 911 X

Odsavač par Mora Odsavač par Mora OT 911 X je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Krom svého elegantního provedení se můžete spolehnout na 3... více informací »
Odsavač par Mora OT 911
Značka: Mora
4 989 Kč
Ověřit dostupnost
Odsavač par Mora Odsavač par Mora OT 911 X je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Krom svého elegantního provedení se můžete spolehnout na 3...

Odsavač par Mora Odsavač par Mora OT 911 X je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Krom svého elegantního provedení se můžete spolehnout na 3 stupně výkonu, kdy maximální výkon dosahuje až 647 m3 za hodinu. Tukový filtr Tukový filtr proti mastnotě ve formě kovových kazet je možné pravidelně mýt nebo jej lze vložit i do myčky. Při dokoupení uhlíkového filtru lze odsavač použít i na recirkulaci. LED osvětlení LED osvětlení vám dodá dokonalý přehled o vašem vaření, na celou plochu pod odsavačem vždy komfortně uvidíte a můžete tak vařit v pohodě i za šera a navíc s maximální úsporou.

Kvalitní kus Odsavač par Mora OT 911 X od předního výrobce Mora snadno získáte tady a teď právě opravdu výhodně. Nyní zakoupíte za 4 989 Kč.