Odsavač par Mora OV 686 GW

Odsavač par Mora OV 686 GW Elegantní odsavač par bude okrasou vaší kuchyně. Spojení nerezu a bílého skla je bez debat kombinace, kterou si zamilujete.... více informací »
Odsavač par Mora OV 686
Značka: Mora
4 989 Kč
Ověřit dostupnost
Odsavač par Mora OV 686 GW Elegantní odsavač par bude okrasou vaší kuchyně. Spojení nerezu a bílého skla je bez debat kombinace, kterou si zamilujete....

Odsavač par Mora OV 686 GW Elegantní odsavač par bude okrasou vaší kuchyně. Spojení nerezu a bílého skla je bez debat kombinace, kterou si zamilujete. Jeho dotykové ovládání se třemi výkonovými rychlostmi postačí k odstranění nečistot. Skosená přední část nebude zavazet při vaření a nemusíte se bát nechtěného bouchnutí do hlavy. LED osvětlení osvítí celou varnou plochu a vy budete mít lepší přehled o vaření. Dotykové ovládání Odsavač má snadné dotykové ovládání, díky kterému stačí jemný dotyk k ovládání veškerých funkcí. Když zvolíte funkci, tak se rozsvítí červené tlačítko, a proto víte, která funkce je zvolena. Všechny tlačítka jsou pod sklem, díky čemuž je plocha rovná a tak se i dobře udržuje. LED osvětlení Výborný pomocník, který osvítí celou varnou plochu a vy uvidíte dobře vše, co připravujete i když v místnosti nebude moc světla. Čerstvý vzduch pro vaši kuchyni Když v kuchyni nelze mít odtah přes zeď do komína, využijete recirkulaci. Tato funkce využívá uhlíkový filtr, který zachycuje pachy a proto budete mít v kuchyni čerstvý vzduch.

Tento skvělý produkt Odsavač par Mora OV 686 GW od známé značky Mora snadno můžete získat právě trvale výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 989 Kč.