Odsavač par Siemens LC98BA572

Intenzivní odsávání Komínový odsavač par Siemens LC98BA572 s šířkou 90 cm je vyroben z kvalitního nerez materiálu doplněný o přední černý... více informací »
Odsavač par Siemens LC98BA572
Značka: Siemens
16 922 Kč
Ověřit dostupnost
Intenzivní odsávání Komínový odsavač par Siemens LC98BA572 s šířkou 90 cm je vyroben z kvalitního nerez materiálu doplněný o přední černý...

Intenzivní odsávání Komínový odsavač par Siemens LC98BA572 s šířkou 90 cm je vyroben z kvalitního nerez materiálu doplněný o přední černý panel. Ten obsahuje digitální displej s dotykovým ovládáním. Model LC98BA572 disponuje funkcí intenzivního stupně (860 m3/h) pro krátkodobé zvýšení odvětrávání. Po uplynutí 6 minut se výkon automaticky vrátí do původního nastavení. Celkem má odsavač par 3 stupně výkonu plus 2 intenzivní. LED osvětlení Dlouhotrvající osvětlení s velmi nízkou spotřebou přinese do vaší kuchyně LED osvětlení, které je součástí odsavače par. Celkem jsou 3 a díky nim získáte výborný přehled o celém dění na varné desce a okolo ní. Frekvenčně řízený motor Asynchronní, frekvenčně řízený motor představuje bezpečný a spolehlivý chod. Inovativní frekvenčně řízená technologie pohání iQdrive motor bez obrušování uhlíků. Nevzniká tak třecí síla a tudíž nedochází k opotřebení součástí motoru. IQdrive motor poskytuje téměř bezhlučný chod i při tom nejvyšším výkonu.

Oblíbený a kvalitní kousek Odsavač par Siemens LC98BA572 od přední společnosti Siemens jednoduše seženete aktuálně opravdu levně! Právě teď jen za 16 922 Kč.