Odsavač par vestavný Concept OPI7060bc

Vestavná digestoř Concept OPI7060BC BLACK Co kdybyste zamávali a dým z připálených palačinek prostě zmizel? Vestavnou digestoř... více informací »
Odsavač par vestavný Concept
Značka: CONCEPT
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vestavná digestoř Concept OPI7060BC BLACK Co kdybyste zamávali a dým z připálených palačinek prostě zmizel? Vestavnou digestoř...

Vestavná digestoř Concept OPI7060BC BLACK Co kdybyste zamávali a dým z připálených palačinek prostě zmizel? Vestavnou digestoř OPI7060BC můžete pohodlně ovládat gestem rukou. Je to rychlé a hygienické zároveň. Nemusíte se dotýkat žádného ovládacího panelu a na digestoři tak nebudou zůstávat otisky prstů. Kromě toho nabízí digestoř extra účinné odvětrávání a je díky funkci recirkulace je vhodná i pro prostory bez možnosti odvést páru ven. Navíc splyne téměř s jakýmkoliv interiérem. Vhodná i do velkých prostor Máte velkou kuchyni? Odtah 635 m3/h odvětrá pohodlně i opravdu prostorou místnost. Nastavit si můžete hned tři úrovně odvětrávání, a pokud opravdu něco připálíte, může se vám hodit funkce Boost, se kterou krátkodobě vytáhnete výkon na maximum. Každou úroveň signalizuje jiná barva, takže zjistíte i rychlým pohledem, jak rychle digestoř fouká. Do každé kuchyně Jedná se o integrovanou digestoř určenou k zabudování do vrchní skříňky linky. Pořiďte si ji k černé nebo velmi tmavé lince a s interiérem kuchyně dokonale splyne. Vrchní panel z z elegantního černého skla navíc snadno sladíte s ostatními spotřebiči z linie BLACK. Snadné ovládání Digestoř můžete ovládat gestem ruky. Dokážete ho tak zapnout, vypnout, nastavit výkon i ovládat osvětlení. Hodí se to zejména ve chvíli, kdy stojíte nad sporákem. Pokud jste od linky dál nebo chcete nastavit časovač či intenzitu osvětlení, využijete dálkový ovladač. Ten můžete díky magnetu umístit na jakýkoliv kovový povrch, na samotnou digestoř či lednici. Vše pro komfort Kromě jednoduchého ovládání má digestoř i jiné funkce, které vám usnadní život. Při odchodu z kuchyně jistě využijete funkci časovače, díky které digestoř odsaje zbytkové páry a po deseti minutách se sama vypne. K večeru se vám také můžou hodit dvě úrovně osvětlení, díky kterým si můžete při vaření přisvítit. Snadné čištění a recirkulace Tukový filtr, který se stará o zachytávání mastnoty při vaření, je jako u každé digestoře třeba čistit. Jde to velmi snadno, stačí ho vyndat a dát umýt do myčky. Pokud nemáte možnost posílat vzduch ven, je třeba přidat k tukovému filtru ještě uhlíkový. Ten přefiltruje vzduch, aby se mohl vrátit zpět do místnosti. Jeho pravidelná výměna závisí na četnosti používání.
Kvalitní produkt Odsavač par vestavný Concept jde nakoupit právě teď tady na našem webu v populární kategorii digestoře. Nyní pořídíte akční výrobky z naší kategorie za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky CONCEPT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce CONCEPT má ve stále nabídkce vynikající sortiment.. Udělejte radost sami sobě!

Tento skvělý produkt Odsavač par vestavný Concept OPI7060bc od společnosti s předním postavením na trhu CONCEPT máte možnost koupit zrovna za super cenu. Nyní získáte od 9 999 Kč.