Odsavač podvěsný Guzzanti GZC 60 INOX ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Klasický odsávač par Guzzanti GZC 60 INOX je vhodný pro odstranění... více informací »
Odsavač podvěsný Guzzanti GZC
Značka: GUZZANTI
1 655 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Klasický odsávač par Guzzanti GZC 60 INOX je vhodný pro odstranění...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Klasický odsávač par Guzzanti GZC 60 INOX je vhodný pro odstranění nepříjemných pachů a par z kuchyně. Pracuje maximální rychlostí 320 m3/h. Výkon však můžete pohodlně regulovat díky 3 rychlostním stupňům a ušetřit tak energii. Odsavač Guzzanti nabízí možnost volby mezi horním a zhadním odtahem, po dokoupení uhlíkového filtru jej můžete přepnout také na recirkulační provoz.Odsavač Guzzanti účinně zachytí veškerou mastnotu pomocí látkového tukového filtru. Maximální hlučnost se při nejvyšším výkonnostním stupni pohybuje do 65 dB. Odsavač snadno zařadíte do své kuchyňské sady díky nerezovému barevnému provedení.
Unikátní a žádaný kus Odsavač podvěsný Guzzanti GZC 60 INOX můžete dostat zrovna tu na stránkách ve známé sekci digestoře! Nyní získáte ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! Významná značka GUZZANTI poskytuje skvělé zboží. za akční ceny. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele GUZZANTI. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Odsavač podvěsný Guzzanti GZC 60 INOX ROZBALENO od známé kvalitní značky GUZZANTI snadno můžete sehnat online skutečně levně. Nyní pořídíte za super cenu 1 655 Kč.