Odvápňovací přípravek pro napařovací žehličky Xavax, 250 ml

Odvápňovací připravek pro napařovací žehličky značky Xavax je tím nejlepším pomocníkem v boji proti vodnímu kameni. Efektivně odstraní... více informací »
Odvápňovací přípravek pro napařovací žehličky
Značka: Hama
199 Kč
Ověřit dostupnost
Odvápňovací připravek pro napařovací žehličky značky Xavax je tím nejlepším pomocníkem v boji proti vodnímu kameni. Efektivně odstraní...

Odvápňovací připravek pro napařovací žehličky značky Xavax je tím nejlepším pomocníkem v boji proti vodnímu kameni. Efektivně odstraní usazeniny v napařovacích žehličkách a zabraňuje tvorbě nových vápenných usazenin. Tato speciální směs je vysoce kvalitní a při odvápňování napařovacích žehliček neohrožuje vnitřní plášť žehličky, ani žehlicí plochu. Aplikace odstraňovače vodního kamene za studena je zcela bezproblémová. Vápenné usazeniny se nedrobí a nevedou k následným problémům při žehlení. A jak přípravek správně používat? Vytáhněte síťovou zástrčku a vyprázdněte nádobku. Pro odstranění vodního kamene vodní nádrž žehličky naplňte cca. 1/3 obsahu láhve. Položte žehličku v plastové míse na talířek; musí ležet ve vodorovné poloze s žehlicí plochou směrem dolu. Poté ji nastavte na parní režim. Nechejte roztok kapat skrz otvory na páru po dobu asi 30 minut. Po uplynutí této doby nádržku alespoň dvakrát vypláchněte plnícím otvorem obyčejnou vodou z kohoutku. Nakonec ji naplňte vodou, znovu spusťte parní režim a nechte vodu 30 minut odtékat. Láhev o objemu 250 ml je opatřena bezpečnostní uzávěrem.Vynikající kousek Odvápňovací přípravek pro napařovací žehličky Xavax, 250 je k dispozici přímo tady a teď na našem webu ve známé kategorii čističe. Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za super cenu! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Hama. Najdete je níže na této stránce. Značka Hama vám poskytuje skvělé produkty.

Tento zlevněný produkt Odvápňovací přípravek pro napařovací žehličky Xavax, 250 ml originál od výrobce Hama můžete pořídit na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Právě teď jen za 199 Kč.