Odvápňovací tablety pro kávovary Siemens TZ80002N

Siemens TZ80002N Doplňkové příslušenství Siemens TZ80002N představuje odvápňovací set, který vám pomůže zajistit stoprocentní funkčnost vašeho... více informací »
Odvápňovací tablety pro kávovary Siemens
Značka: Siemens
299 Kč
Ověřit dostupnost
Siemens TZ80002N Doplňkové příslušenství Siemens TZ80002N představuje odvápňovací set, který vám pomůže zajistit stoprocentní funkčnost vašeho...

Siemens TZ80002N Doplňkové příslušenství Siemens TZ80002N představuje odvápňovací set, který vám pomůže zajistit stoprocentní funkčnost vašeho kávovaru Siemens. Sada obsahuje 3 tablety na odvápnění 2v1, které se postarají o odstranění vodního kamene a zároveň chrání přístroj proti korozi. Pravidelná údržba espressa Siemens výrazně prodlužuje životnost. Příslušenství je určeno k přístrojům Siemens na přípravu nápojů. Klíčové vlastnosti: Sada 3 odvápňovacích tablet pro servis kávovarů Siemens Kompletní odstranění vodního kamene a ochrana proti korozi Určeno pro plně automatické kávovary Siemens řady EQ Originální příslušenství Siemens
Tento akční produkt Odvápňovací tablety pro kávovary je k dostání právě na stránkách ve známé sekci čističe. Mrkněte na ještě další zboží z naší sekce jednoduše online! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Siemens. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Siemens dlouhodobě prodává kvalitní produkty Přesvědčte se.

Velmi žádaný produkt Odvápňovací tablety pro kávovary Siemens TZ80002N od dodavatele kvalitních produktů Siemens lze zakoupit tady za báječnou cenu. Levně za cenu 299 Kč.