Ohřevná zásuvka Bosch BIC510NB0

Ohřevná zásuvka Bosch BIC510NB0 Výborný pomocník k ohřívání talířů, udržování teploty jídla a rozmrazování pokrmů. Krásně se hodí pod... více informací »
Ohřevná zásuvka Bosch BIC510NB0
Značka: Bosch
8 799 Kč
Ověřit dostupnost
Ohřevná zásuvka Bosch BIC510NB0 Výborný pomocník k ohřívání talířů, udržování teploty jídla a rozmrazování pokrmů. Krásně se hodí pod...

Ohřevná zásuvka Bosch BIC510NB0 Výborný pomocník k ohřívání talířů, udržování teploty jídla a rozmrazování pokrmů. Krásně se hodí pod vestavnou troubu. Má dobře udržovatelný vnitřní nerezový prostor a prakticky se otevírá či zavírá pomocí funkce push&pull, stačí pouze jemně stisknout na přední straně. Push&pull Toto jedinečné otevírání zajistí, že zásuvku otevřete či zavřete jediným jemným stiskem. Díky této funkci je velice jednoduchá údržba výrobku, žádné madla ani drážky. Použití Využijete na hodně úkonů v kuchyni. Například na ohřívání talířů, udržování teploty pokrmů, rozmrazování výrobků nebo dokonce k nakynutí těsta.Kvalitní a velmi žádaný produkt Ohřevná zásuvka Bosch BIC510NB0 máte možnost dostat ještě tu na našem webu v populární sekci ohřevné zásuvky! Nyní můžete získat ještě jiné kousky ve zmiňované sekci za outletovou cenu! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele Bosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vysoce kvalitní výrobek Ohřevná zásuvka Bosch BIC510NB0 od skvělé značky Bosch máte možnost získat tady a teď právě opravdu levně! Levně za 8 799 Kč.