Ohřevná zásuvka Siemens BI630DNS1

Push&Pull Stačí stisknout a zásuvka se otevře nebo zavře. Oceníte díky tomuto systému i udržování, žádné drážky a výstupky. Povrch je velice... více informací »
Ohřevná zásuvka Siemens BI630DNS1
Značka: Bosch
10 495 Kč
Ověřit dostupnost
Push&Pull Stačí stisknout a zásuvka se otevře nebo zavře. Oceníte díky tomuto systému i udržování, žádné drážky a výstupky. Povrch je velice...

Push&Pull Stačí stisknout a zásuvka se otevře nebo zavře. Oceníte díky tomuto systému i udržování, žádné drážky a výstupky. Povrch je velice elegantní a praktický. Teplota Snadná regulace teploty ohřevného dna ve 4 úrovních 30°- 80°C postačí k nahřátí nádobí nebo vaření. Kompatibilita 29 cm vysoká zásuvka je pro kombinaci s pětačtyřiceticentimetrovými modely a nebo ji lze vestavit samostatně. Velmi žádaný produkt Ohřevná zásuvka Siemens BI630DNS1 můžete nakoupit pohodlně tu v oblíbené rubrice ohřevné zásuvky. Nyní pořídíte ještě další produkty z naší kategorie z pohodlí domova! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Bosch. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Ohřevná zásuvka Siemens BI630DNS1 od známé značky Bosch lze koupit na našich stránkách za výprodejovou cenu! Akční cena již od 10 495 Kč.