Ohřívač vody Mora EOMKU 80 SKSM ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Kvalitní zpracování Kovová nádrž je vyrobena z velmi kvalitního... více informací »
Ohřívač vody Mora EOMKU 80 SKSM
Značka: Mora
6 230 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Kvalitní zpracování Kovová nádrž je vyrobena z velmi kvalitního...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Kvalitní zpracování Kovová nádrž je vyrobena z velmi kvalitního plechu válcovaného za studena, který tvoří pevný podklad pro smaltovaný povrch. Silnější plech (2,25 mm v horní a spodní části bojleru s pláštem o síle 1,8 mm) a ochranný nátěr s čistým smaltem bez přísad zaručují vysokou odolnost při provozu v náročném prostředí. Přísně kontrolovaný postup smaltování probíhá nanášením vrchní vrstvy při teplotě 850°C. Dodatečnou ochranu bojleru zajišťuje velká ochranná hořčíková anoda, ze které se neuvolňují žádné škodlivé látky a zabraňuje vzniku koroze. Energeticky úsporný Univerzální ohřívač vody EOMKU 80 SKSM nabízí kapacitu 80 l a poskytuje připojení pro několik odběrných míst. Ohřívač byl navržen tak, aby jeho instalace byla možná svisle nebo horizontálně. Jedna z předností ohřívače je elektronická řídící jednotka s hlavním vypínačem ohřívače a tlačítkem k seřizování teploty. Perfektní přehled poskytuje ukazatel teploty se 7 LED diodami. K dipozici je tepelný rozsah od 10°C do 75°C. Pro bezpečný provoz je ohřívač vybaven ochranou proti přehřátí a náhodnému zapnutí. Nechybí také důležitá funkce ochrany proti bakterii legionella. Funkce ECO smart vám pomůže ušetřit až 25 % energie. Navíc má ohřívač ukazatel chyby/poruchy a v případě selhání napájení zůstávají data uložena v paměti. Vysoce kvalitní izolace zajišťuje nejhospodárnější využití energie s minimální tepelnou ztrátou.
Tento výjimečný produkt Ohřívač vody Mora EOMKU 80 SKSM ROZBALENO jde získat bezstarostně na našem webu v oblíbené kategorii bojlery! Pořiďte si ještě jiné produkty z naší kategorie za výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Mora vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment . Přesvědčte se. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další zboží od výrobce Mora. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Ohřívač vody Mora EOMKU 80 SKSM ROZBALENO od odblíbeného výrobce Mora snadno získáte právě teď v naší nabídce za super peníze. Právě nyní za skvělou cenu 6 230 Kč.