Olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD, 11 žeber ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Výkonný provoz Elektrický olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD​... více informací »
Olejový radiátor Guzzanti GZ
Značka: GUZZANTI
2 159 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Výkonný provoz Elektrický olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD​...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Výkonný provoz Elektrický olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD​ vám zajistí úspornější i efektivnější topení ve vašem pokoji. Díky silnému příkonu až 2500 W rychle ohřeje celou místnost. K dispozici je také termostat pro úpravu teploty. Kompaktní rozměry společně se čtveřici koleček vám usnadní přemístění. Řada výhod Jednou z výhod olejových radiátorů je především bezúdržbový provoz, jelikož není zapotřebí olej v radiátoru měnit. Velkým plusem je poté i vysoká akumulační schopnost, radiátor totiž hřeje ještě dlouho po vypnutí z elektřiny a potěší vás jistě i bezhlučný provoz, díky čemuž nebudete ničím rušeni. O bezpečí se zde pak stará i ochrana proti přehřátí a převrhnutí a kontrolka zapnutí. Zajímavý výrobek Olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD, 11 žeber ROZBALENO lze koupit teď u nás v sekci radiátory! Nyní můžete najít jiné kousky z této sekce za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další zboží od dodavatele GUZZANTI. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Olejový radiátor Guzzanti GZ 411BD, 11 žeber ROZBALENO od výrobce s dlouholetou historií GUZZANTI je k získání v aktuální nabídce opravdu levně. Zboží pořídíte teď u nás za 2 159 Kč.