ORAVA RCD-811 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Vezměte si s sebou přenosné rádio Orava RCD-811 kamkoliv, kde chcete... více informací »
ORAVA RCD-811 POUŽITÉ
Značka: Orava
983 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Vezměte si s sebou přenosné rádio Orava RCD-811 kamkoliv, kde chcete...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Vezměte si s sebou přenosné rádio Orava RCD-811 kamkoliv, kde chcete mít na dosah oblíbenou hudbu a to buď ve formátu MP3, WMA nebo na klasickém CD či jako rádiový signál dostupný téměř kdekoliv.Samozřejmostí je tedy kvalitní příjem AM/FM stanic, jejichž příjem bude díky teleskopické anténě jasný a kvalitní. Oblíbenou sbírku hudby pak lze přehrát skrze USB port nebo CD přehrávač nebo dokonce přes port AUX, který umožňuje připojit i starší audio zařízení. Přehrávač CD i USB přehrávač samozřejmě podporují i formát MP3.Součástí rádia je také integrovaný LCD displej a přehledné ovládání pro co nejsnazší přístup k hudbě. Napájení je realizováno z elektrické sítě, v případě cestování či přenášení je možné vložit baterie.Žádaný kousek jde koupit také tady u nás zařazený v rubrice audio! Vyhledejte si jiné výrobky z naší sekce ve slevě.

Ve slevě tento kousek ORAVA RCD-811 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od výrobce s mnohaletou tradicí Orava pohodlně pořídíte u nás právě v bezva akci! Akční ceny již od 983 Kč.