Orava RSU-05 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. Skvěle vybavený společník Přenosný USB/SD přehrávač Orava... více informací »
Orava RSU-05 POUŽITÉ
Značka: Orava
809 Kč
Ověřit dostupnost
Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. Skvěle vybavený společník Přenosný USB/SD přehrávač Orava...

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. Skvěle vybavený společník Přenosný USB/SD přehrávač Orava RSU-05 v černém provedení nejen skvěle vypadá, ale je také vybaven širokou paletou funkcí, který vám zpříjemní poslech hudby a oblíbených rádiových stanic. Rádio si poradí s AM/FM/SW1/SW2 vlnami, díky čemuž se můžete těšit na nevídaně pestrou nabídku. Přehrávač disponuje USB portem, čtečkou SD/MMC karet, výstupem pro sluchátka a AUX konektorem. Příjemnou zajímavostí je nahrávání zvuku na USB pomocí integrovaného mikrofonu. Na velkém displeji se zobrazují základní, ale potřebné informace o aktuálním přehrávání, kdy navíc stiskem libovolné tlačítka můžete vyvolat podsvícení, jež za 10 sekund zmizí. K dispozici vám bude také budík s klasickým pípáním. Maximální pohodlí zaručuje přibalené dálkové ovládání ve spojení s integrovaným akumulátorem v přehrávači, jenž se při zapojení do sítě nabíjí. Třešničkou na dortu lze označit bezdrátovou technologii Bluetooth pro snadné připojení chytrých zařízení.

Super kus Orava RSU-05 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od odblíbeného výrobce Orava máte možnost získat teď za nejnižší cenu! Momentálně k dispozici za 809 Kč.