Osobní váha ETA Bamboo Fit 1779 90000, 180 kg

Osobní váha ETA Bamboo Fit Postrádáte u vás doma osobní váhu, která kromě hmotnosti dokáže změřit třeba i množství tělesného tuku v těle,... více informací »
Osobní váha ETA Bamboo
Značka: Eta
685 Kč
Ověřit dostupnost
Osobní váha ETA Bamboo Fit Postrádáte u vás doma osobní váhu, která kromě hmotnosti dokáže změřit třeba i množství tělesného tuku v těle,...

Osobní váha ETA Bamboo Fit Postrádáte u vás doma osobní váhu, která kromě hmotnosti dokáže změřit třeba i množství tělesného tuku v těle, stejně tak i vody, svaloviny nebo kostí? Osobní váha ETA Bamboo všechno zmíněné splňuje, a navíc svým elegantním provedením z bambusu perfektně zapadne do každého interiéru. Základní analýza Jestliže chcete mít pod kontrolou základní informace o vašem těle, protože díky nim můžete lépe kontrolovat i vaše sportovní výkony, tak vám váha ETA jistě přijde vhod. Pro tuto analýzu postačí váze znát vaši výšku, váhu, věk, pohlaví a biologický odpor, během chvilky vám pak na displeji zobrazí naměřené hodnoty. Měří různé charakteristiky Kromě aktuální hmotnosti nebo tělesného tuku váha dokáže změřit i vodu v těle, svalovinu nebo kosti. Dle dostupných parametrů a informací vám také doporučí denní kalorický příjem v kcal a vypočítá BMI (Body Mass Index). Paměť pro 12 osob Nastavte si svůj požadovaný cíl a zapojte do něj celou rodinu. Váha totiž nabízí paměť až pro dvanáct osob včetně pohlaví, věku a výšky. Vážení je velice snadné, jakmile vstoupíte na váhu, automaticky se zapne, při delší nečinnosti se sama zase vypne. Velká nosnost Osobní váha ETA nabízí nosnost až 180 kg a její přesnost vážení je 100 g, součástí váhy je i zabudovaný indikátor, který vás upozorní na případné přetížení. O provoz se starají tři baterie typu AAA, které jsou součástí balení. Kvalitní a oblíbený kus Osobní váha ETA Bamboo Fit 1779 90000, 180 kg jde nakoupit v pohodě tady na webu umístěný v kategorii osobní váhy! Nyní můžete koupit podobné produkty z této oblíbené sekce v bezva akci.

Hodně prodávaný produkt Osobní váha ETA Bamboo Fit 1779 90000, 180 kg od společnosti se zárukou kvality Eta máte možnost dostat právě teď u nás v akci. Nyní můžete mít za 685 Kč.