Osobní váha ETA Vital Fit 6781 90000, 180 kg

Osobní váha ETA Vital Fit Analytická osobní váha ETA Vital Fit se stane perfektním společníkem každého, kdo chce mít maximální přehled o... více informací »
Osobní váha ETA Vital Fit 6781
Značka: Eta
783 Kč
Ověřit dostupnost
Osobní váha ETA Vital Fit Analytická osobní váha ETA Vital Fit se stane perfektním společníkem každého, kdo chce mít maximální přehled o...

Osobní váha ETA Vital Fit Analytická osobní váha ETA Vital Fit se stane perfektním společníkem každého, kdo chce mít maximální přehled o různých tělesných charakteristikách. Po spárování s vaším chytrým telefonem a aplikací v něm si budete moci projít veškeré naměřené hodnoty, kdykoliv jen budete chtít. Velká nosnost Osobní váha ETA nabízí nosnost až 180 kg a její přesnost vážení je 100 g, součástí váhy je i zabudovaný indikátor, který vás upozorní na případné přetížení. Po zvážení se váha automaticky vypne, a pokud jste si nezapamatovali třeba aktuální váhu, nevadí, stačí jít do aplikace, kam se veškeré hodnoty poslaly, takže vy si je budete moci v klidu projít. Pro chytré telefony Aplikace Vital Body Plus je kompatibilní jak s operačním systémem Android 4.4 (a novější), tak iPhone4S a iOS 8.0 (a novější). Aplikace je velice přehledná, data nejen že přesně zobrazí, ale zvládne je i analyzovat a shromažďovat. Vždy tak budete vědět, kde přesně se nacházíte v cestě za svým nastaveným cílem. Měří až 18 charakteristik A co všechno vlastně aplikace zvládá? Po spárování s vahou zobrazuje, analyzuje, komentuje a ukládá naměřená data. Přehled můžete mít až o 18 různých tělesných charakteristikách, mezi ně například patří: iscerální tuk, tělesný tuk, podkožní tuk, vodu v těle, svalovinu, hodnocení postavy, stupeň obezity, BMI, hodnotu minimálního kalorického příjmu a další. Sdílejte data Jestliže chcete svým nastaveným cílů opravdu dostát, není nic jednoduššího než je veřejně sdílet na sociálních sítích, což aplikace taktéž umožňuje. Komentáře přátel nebo vzájemné hecování jsou totiž tou nejlepší motivací. Jistě vás potěší i možnost synchronizovat data a aplikacemi třetích stran jako jsou Google Fit, Apple Health nebo Fitbit. Spousta možností Naměřené hodnoty se mohou i automaticky ukládat a zálohovat na cloud prostřednictvím vašeho účtu. Nechybí ani paměť až pro osm uživatelů, použít váhu může i návštěva bez registrace (návštěvní mód), s módem vážení dítěte, rychle zvážíte i vaši ratolest, a při nastavení cíle vám jistě přijde vhod i funkce připomenutí vážení (budík).

Oblíbený a akční produkt Osobní váha ETA Vital Fit 6781 90000, 180 kg od dodavatele zboží Eta můžete získat zrovna za extra cenu! Nyní pořídíte od 783 Kč.