Osobní váha Orava EV-510, 180 kg OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Osobní váha Orava EV510 Jestliže doma postrádáte kvalitní... více informací »
Osobní váha Orava EV-510
Značka: neuvedeno
359 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Osobní váha Orava EV510 Jestliže doma postrádáte kvalitní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Osobní váha Orava EV510 Jestliže doma postrádáte kvalitní osobní váhu, která je přesná, elegantní a která výborně doplní váš interiér, tak digitální váha Orava bude přesně to pravé pro vás. Co vás na ní však okamžitě zaujme je její kruhové provedení a LED osvětlení, takže se může stát i perfektní dekorací vaší domácnosti. Přesná a spolehlivá Váha EV-510 je určena pro měření hmotnosti do 180 kg a její odchylka je jen 50 g, takže se můžete spolehnout, že se jedná o váhu, která změří hmotnost velice přesně. Pro zapnutí postačí dotknout se chodidlem vážící plochy, kdy se současně aktivuje i modré LED osvětlení po celém jejím obvodu. Elegantní a bezpečná Jakmile váha na displeji zobrazí hodnotu 0.00, je připravena pro vaše vážení. Při vážení se vám na přehledném displeji zobrazí naměřená váha, a po chvíli nečinnosti se váha sama vypne, není tak třeba ji nějak vypínat. Vážicí plocha je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm, takže vážení je naprosto bezpečné. Tento výjimečný výrobek Osobní váha Orava EV-510, 180 kg OBAL POŠKOZEN je dostupný snadno na našem webu v sekci osobní váhy! Nyní získáte skvělé výrobky ve zmíněné rubrice v bezva akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel neuvedeno má top zboží. za neuvěřitelně výhodné ceny.

Oblíbený a kvalitní produkt Osobní váha Orava EV-510, 180 kg OBAL POŠKOZEN od značky s tradicí a dobrou pověstí neuvedeno dostanete v naší internetové nabídce v bezva akci! Výhodně za 359 Kč.