Osobní váha TrueLife FitScale W4 BT, 180 kg

Chytrá osobní váha TrueLife FitScale W4 BT Hledáte váhu, která umí víc? TrueLife FitScale zvládne mnohem víc než vám říci,... více informací »
Osobní váha TrueLife FitScale
Značka: TrueLife
860 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrá osobní váha TrueLife FitScale W4 BT Hledáte váhu, která umí víc? TrueLife FitScale zvládne mnohem víc než vám říci,...

Chytrá osobní váha TrueLife FitScale W4 BT Hledáte váhu, která umí víc? TrueLife FitScale zvládne mnohem víc než vám říci, kolik vážíte. Zobrazí také podíl vody či tuku v těle. Celkem umí vypočítat až 15 různých tělesných indexů: svalovou hmotu, podkožní tuk či metabolický věk. Naměřené hodnoty můžete potom prostřednictvím aplikace i uchovávat. Umožní vám to sledovat svůj vývoj, ať už hubnete, nabíráte nebo si prostě potřebujete držet přehled v rámci prevence. 15 tělesných indexů Jak se váze podaří změřit tolik věcí jen tím, že si na ni stoupnete? Funguje na principu bioelektrické impedanční analýzy (BIA). Běžně ji používají například vrcholoví sportovci. Zároveň s měřením váhy vyšle do těla malý neznatelný elektrický impulz. Ten dokáže určit poměry jednotlivých prvků v těle na základě jejich různé vodivosti a výsledek vyhodnotí. Chytrá aplikace Naměřené hodnoty si přehledně zobrazíte v aplikaci, která s váhou komunikuje pomoci Bluetooth. A nejen to, můžete si je uložit pro srovnání a každý z indexů vám aplikace podrobně vysvětlí a dostanete srovnání na škále. Dostanete také doporučení, jak výsledky zlepšit pomocí změny stravy nebo cvičení. Pokud hubnete nebo nabíráte, dostanete také přesně cílené rady, jak být úspěšnější. Další užitečné funkce Pokud jste zrovna offline, váha hodnoty zaznamená a do aplikace pošle, jakmile se připojíte. Má totiž interní paměť. Základní údaje vám přitom zobrazí rovnou na displeji. Prostřednictvím aplikace je potom kompatibilní s Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit. Navíc si dokáže zapamatovat výsledky měření až 12 uživatelů a může ho užívat celá rodina nebo váš běžecký oddíl.

Oblíbený a kvalitní produkt Osobní váha TrueLife FitScale W4 BT, 180 kg od výrobce s mnohaletou tradicí TrueLife seženete momentálně v naši nabídce za příznivou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 860 Kč.