Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 White

Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 White Fyzický stav Většinou řešíme jen jakou máme celkovou tělesnou hmotnost, ale to není vše co by nás mělo... více informací »
Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale
Značka: Xiaomi
393 Kč
Ověřit dostupnost
Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 White Fyzický stav Většinou řešíme jen jakou máme celkovou tělesnou hmotnost, ale to není vše co by nás mělo...

Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 White Fyzický stav Většinou řešíme jen jakou máme celkovou tělesnou hmotnost, ale to není vše co by nás mělo zajímat. Důležitý je také náše fyzická kondice, kterou váha vypočítá na základě vaší výšky, hmotnosti, věku, nebo BMI. Hmotnost je jen číslo a pro každého může mít jiný výsledek. Test rovnováhy Váha má velmi zajímavou funkci a to měření úrovně vaší rovnováhy. Ta je totiž také velmi důležitá pro náš celkový stav a zdraví. Vyšší přesnost měření Váha se vyznačuje vysokou přesností. Díky senzoru z manganové oceli ve tvaru písmene G je schopna rozpoznat změny hmotnosti již od 50 g. Váha podporuje tři různé druhy jednotek: kilogramy, libry a jiny. Bluetooth 5.0 Váha Mi Smart Scale 2 White je vybavena technologií Bluetooth 5.0. Po spárování s aplikací Mi Fit dokáže rychle přenášet data. Dokáže také chytře rozpoznat, že se váží různí lidé.

Tento velmi žádaný produkt Osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 White od dodavatele se skvělou pověstí Xiaomi snadno můžete najít právě teď trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 393 Kč.