Outdoor soundbar Samsung HW-LST70T

Venkovní soundbar Samsung HW-LST70T Opravdu jedinečný Soundbar Samsung už na první pohled prozrazuje, že není jen dalším reproduktorem do počtu, ale... více informací »
Outdoor soundbar Samsung HW-LST70T
Značka: Samsung
16 490 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní soundbar Samsung HW-LST70T Opravdu jedinečný Soundbar Samsung už na první pohled prozrazuje, že není jen dalším reproduktorem do počtu, ale...

Venkovní soundbar Samsung HW-LST70T Opravdu jedinečný Soundbar Samsung už na první pohled prozrazuje, že není jen dalším reproduktorem do počtu, ale že zvládne víc, než byste čekali. Zejména díky svému designu krásně podtrhne televizi, kterou doplní nejen o další kus elektroniky, ale především o stylový doplněk. Zejména pak krásně podpoří řadu venkovních televizí The Terrace, ke kterým jako by byl stvořen a to nejen svým vzhledem, ale i odolností vůči prachu a dešti. Zároveň však nijak nezapomíná ani na špičkový zvuk pro všechny žánry díky propracovaným středovým i basovým reproduktorům. Pochlubit se pak může také řadou chytrých funkcí v čele s bezdrátovým streamováním nebo spoluprací s hlasovou asistentkou.

Hodně povedený kus Outdoor soundbar Samsung HW-LST70T od dodavatele kvalitních produktů Samsung k dostání zde teď právě v akci. Za bezkonkureční cenu 16 490 Kč.