Pákové espresso ETA Storio 6181 90020 černý

Pákové espresso ETA Storio Pákový kávovar ETA Storio vás na první pohled zaujme svým elegantním černým provedením a úzkým slim designem, díky... více informací »
Pákové espresso ETA Storio 6181
Značka: Eta
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Pákové espresso ETA Storio Pákový kávovar ETA Storio vás na první pohled zaujme svým elegantním černým provedením a úzkým slim designem, díky...

Pákové espresso ETA Storio Pákový kávovar ETA Storio vás na první pohled zaujme svým elegantním černým provedením a úzkým slim designem, díky kterému vám na lince nebo skříňce nezabere příliš mnoho místa. Přístroj je určen pro předem mletou kávu a pomocí velkého tlaku dokáže rozvinout všechny chutě a vůně, tak abyste si vaši oblíbenou kávu vždy plně vychutnali. Dva šálky současně Výhodou přístroje je, že umožňuje individuální nastavení množství objemu kávy, čímž lze jednoduše připravit i dva šálky kávy současně. Hravě tak uspokojíte v krátkém čase všechny pozvané hosty, a pokud by někdo z hostů kávu nepil, pomocí trysky lze připravit i horkou vodu třeba na čaj. Příprava mléčné kávy Součástí espressovače je i parní tryska, takže milovníci nadýchaných mléčných káv jako je Cappuccino nebo Latté macchiato si budou moci pochutnat i na těchto lahodných kávách. Co nejlepšího požitku z kávy docílíte i díky předem nahřátému šálku, právě nahřívací plocha je umístěna na horní části spotřebiče. Špičkový topný systém O ideální teplotu se zde stará topný systém Thermoblock a funkce ochlazení vodního systému. Můžete se tak spolehnout, že káva bude mít vždy tu nejlepší teplotu. Přehled o stavu vody v nádržce usnadní její průhledné provedení, se kterým okamžitě uvidíte, zda je třeba vodu doplnit. Bezpečnost při používání kávovaru je pak zajištěna přetlakovou a tepelnou pojistkou.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Pákové espresso ETA Storio 6181 90020 černý od předního výrobce Eta jde sehnat zrovna dneska ve výprodejové akci! Právě nyní za 3 599 Kč.