Pákové espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez

Pákové espresso ETA Stretto Pákový kávovar ETA Stretto vás na první pohled zaujme svým elegantním nerezovým provedením a úzkým slim designem,... více informací »
Pákové espresso ETA Stretto
Značka: Eta
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Pákové espresso ETA Stretto Pákový kávovar ETA Stretto vás na první pohled zaujme svým elegantním nerezovým provedením a úzkým slim designem,...

Pákové espresso ETA Stretto Pákový kávovar ETA Stretto vás na první pohled zaujme svým elegantním nerezovým provedením a úzkým slim designem, díky kterému vám na lince nebo skříňce nezabere příliš mnoho místa. Přístroj je určen pro předem mletou kávu a pomocí velkého tlaku dokáže rozvinout všechny chutě a vůně, tak abyste si vaši oblíbenou kávu vždy plně vychutnali. Dva šálky současně Výhodou přístroje je, že umožňuje individuální nastavení množství objemu kávy, čímž lze jednoduše připravit i dva šálky kávy současně. Hravě tak uspokojíte v krátkém čase všechny pozvané hosty, a pokud by někdo z hostů kávu nepil, pomocí kávovaru lze připravit i horkou vodu třeba na čaj. Příprava mléčné kávy Součástí espressovače je i parní tryska, takže milovníci nadýchaných mléčných káv jako je Cappuccino nebo Latté macchiato si budou moci pochutnat i na těchto lahodných kávách. Co nejlepšího požitku z kávy docílíte i díky předem nahřátému šálku, právě nahřívací plocha je umístěna na horní části spotřebiče. Špičkový topný systém O ideální teplotu se zde stará topný systém Thermoblock a funkce ochlazení vodního systému. Můžete se tak spolehnout, že káva bude mít vždy tu nejlepší teplotu. Přehled o stavu vody v nádržce usnadní její průhledné provedení, se kterým okamžitě uvidíte, zda je třeba vodu doplnit. Bezpečnost při používání kávovaru je pak zajištěna přetlakovou a tepelnou pojistkou. Kvalitní produkt Pákové espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez dostanete taky na našem webu v oblíbené rubrice páková espressa. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další kousky od značky Eta. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Eta vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami.

Tento výjimečný produkt Pákové espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez od značky s dlouholetou historií Eta pohodlně pořídíte zde nyní za výhodné peníze! Nyní pořídíte za 2 999 Kč.