Pákové espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pákové espresso ETA Stretto Pákový kávovar ETA Stretto... více informací »
Pákové espresso ETA Stretto
Značka: neuvedeno
3 149 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pákové espresso ETA Stretto Pákový kávovar ETA Stretto...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pákové espresso ETA Stretto Pákový kávovar ETA Stretto vás na první pohled zaujme svým elegantním nerezovým provedením a úzkým slim designem, díky kterému vám na lince nebo skříňce nezabere příliš mnoho místa. Přístroj je určen pro předem mletou kávu a pomocí velkého tlaku dokáže rozvinout všechny chutě a vůně, tak abyste si vaši oblíbenou kávu vždy plně vychutnali. Dva šálky současně Výhodou přístroje je, že umožňuje individuální nastavení množství objemu kávy, čímž lze jednoduše připravit i dva šálky kávy současně. Hravě tak uspokojíte v krátkém čase všechny pozvané hosty, a pokud by někdo z hostů kávu nepil, pomocí kávovaru lze připravit i horkou vodu třeba na čaj. Příprava mléčné kávy Součástí espressovače je i parní tryska, takže milovníci nadýchaných mléčných káv jako je Cappuccino nebo Latté macchiato si budou moci pochutnat i na těchto lahodných kávách. Co nejlepšího požitku z kávy docílíte i díky předem nahřátému šálku, právě nahřívací plocha je umístěna na horní části spotřebiče. Špičkový topný systém O ideální teplotu se zde stará topný systém Thermoblock a funkce ochlazení vodního systému. Můžete se tak spolehnout, že káva bude mít vždy tu nejlepší teplotu. Přehled o stavu vody v nádržce usnadní její průhledné provedení, se kterým okamžitě uvidíte, zda je třeba vodu doplnit. Bezpečnost při používání kávovaru je pak zajištěna přetlakovou a tepelnou pojistkou. Tento levný výrobek Pákové espresso ETA Stretto 2180 je k dispozici pohodlně na stránkách ve známé rubrice páková espressa! Podívejte se na ještě další kusy ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Známý dodavatel neuvedeno dlouhodobě nabízí vynikající sortiment.! A to ještě není vše. Máme toho více, mrkněte také na další skvělé produkty značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento designový produkt Pákové espresso ETA Stretto 2180 90000 nerez OBAL POŠKOZEN od značky neuvedeno jednoduše pořídíte momentálně na webu až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 3 149 Kč.