Palačinkovač Clatronic CM 3372 VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškrábaný povrch. Šikovný palačinkovač Chutné palačinky nebo... více informací »
Palačinkovač Clatronic CM 3372 VADA VZHLEDU
Značka: Clatronic
620 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškrábaný povrch. Šikovný palačinkovač Chutné palačinky nebo...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškrábaný povrch. Šikovný palačinkovač Chutné palačinky nebo bramboráky v pohodlí vašeho domova? Přesně to vám nabízí palačinkovač Clatronic CM 3372. S tímto přístrojem pohodlně připravíte chutné palačinky, které budou vynikat dokonalým a profesionálním vzhledem. Pečící část je vyrobena z nepřilnavého povrchu a má průměr 29 cm. Díky nepřilnavému povrchu nebudete mít žádné starosti s jeho údržbou, protože povrch stačí pouze setřít ubrouskem. Clatronic CM3372 je dodáván s praktickou stěrkou a hladítkem. Jednoduše s nimi těsto pravidelně rozprostřete po celé ploše. Příkon přístroje činí 900 W.
Tento kvalitní a žádaný výrobek máte možnost najít bezprostředně na stránkách zařazený v sekci specialitky do kuchyně. Nyní pořídíte akční zboží ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Populární značka Clatronic pro své zákazníky dodává top zboží za skutečně nížkou cenu! A tady je důkaz. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více kousků od značky Clatronic. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Palačinkovač Clatronic CM 3372 VADA VZHLEDU, ODĚRKY od značky se skvělou pověstí Clatronic lze nakoupit v naší online nabídce napořád výhodně! Aktuálně za super cenu 620 Kč.