Paměťová karta Kingston Endurance microSDHC 32GB (SDCIT2/32GB)

Paměťová karta Kingston Endurance microSDHC 32GB Paměťová karta od firmy Kingston o kapacitě 32 GB se díky své skvělé odolnosti perfektně hodí i... více informací »
Paměťová karta Kingston Endurance microSDHC
Značka: Kingston
775 Kč
Ověřit dostupnost
Paměťová karta Kingston Endurance microSDHC 32GB Paměťová karta od firmy Kingston o kapacitě 32 GB se díky své skvělé odolnosti perfektně hodí i...

Paměťová karta Kingston Endurance microSDHC 32GB Paměťová karta od firmy Kingston o kapacitě 32 GB se díky své skvělé odolnosti perfektně hodí i do průmyslových provozů. Její činnost nezastaví jak vysoké, tak nízké teploty. K tomu disponuje příjemnou rychlostí čtení až 100 MB/s. Bude tak perfektní pomocník i do těch nejextrémnějších podmínek. Zvládne i extrémní teploty Vysoká odolnost Rychlostní třída UHS-I U3, V30, A1 Připravená k použití ve výrobě Snese nízké i vysoké teploty Paměťová karta Kingston Endurance microSDHC najde své využití prakticky všude. Je testována v extrémních pouštních podmínkách, takže máte jistotu, že vydrží širokou škálu teplot. Ať už budou teploty hluboko pod bodem mrazu (až -40 °C) nebo vysoko nad snesitelným průměrem (až 85 °C), nemusíte se bát, že by vás tato MicroSD nechala ve štychu. Do každého průmyslového zařízení Karta se díky své vysoké výdrži perfektně hodí do průmyslového sektoru. Můžete počítat až s 1920 TBW a 30 000 P/E cykly. Režim pSLC zaručuje maximální rychlost čtení až 100 MB/s a zápisovou rychlostí 80 MB/s. U3, V30 a A1 zajistí, že snadno zapíšete videa ve velikosti 4K nebo že podpoří aplikace s Androidem. Máte tedy jistotu, že svá data dostanete rychle a bez sebemenších problémů Diskontní produkt dostanete lehce tady na webu ve známé sekci notebooky. Získejte parádní produkty z této populární sekce v akci. To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce Kingston. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Paměťová karta Kingston Endurance microSDHC 32GB (SDCIT2/32GB) od oblíbené značky se zárukou kvality Kingston pohodlně dostanete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Cena od 775 Kč.