Pánev Tefal G2680672 Ultimate, 28cm VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pánev Tefal G2680672 Ultimate Řadu Ultimate od značky Tefal si... více informací »
Pánev Tefal G2680672 Ultimate
Značka: neuvedeno
730 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pánev Tefal G2680672 Ultimate Řadu Ultimate od značky Tefal si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pánev Tefal G2680672 Ultimate Řadu Ultimate od značky Tefal si jistě okamžitě zamilujete. Oslní vás svojí vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností. Dokonale připravené maso, chutná ryba nebo jen zelenina jako příloha, to vše bude s touto pánví hračka. Díky ukazateli vždy poznáte, kdy je pánev nejlépe připravena pro začátek vaření, s tvarovanou rukojetí bude práce s ní opravdu pohodlná a s nepřilnavým povrchem nemusíte mít strach, že se vám bude pokrm připalovat. Pro různé typy varných desek Pánev G2680672 řady Ultimate má ideální průměr 28 cm, což vám umožní připravit oblíbené jídlo třeba i pro vaše kamarády. Pánev je vyrobena z hliníku s pevnou rukojetí a můžete ji využít jak na plynovém sporáku, tak na elektrické varné desce, sklokeramice, halogenu a dokonce i na indukci. Elegance a kvalita v jednom Vnitřní povrchová úprava TITANIUM, byla speciálně vyvinuta pro velkou zátěž s dlouhou životností. Zesílené dno a technologie Thermo Fusion pak zajistí rychlý ohřev a rovnoměrné rozvedení tepla do pokrmu. Rukojeť byla vyrobena tak, aby manipulace s pánví byla co nejkomfortnější a celkové čištění pánve co nejrychlejší. Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina. ODOLNÝ POVRCH 100% BEZPEČNÝ THERMO-SIGNALTM THERMO-FUSIONTM+ KOMPATIBILNOST SNADNÁ ÚDRŽBA VYSOKÁ KVALITA SVĚTOVÁ JEDNIČKAKvalitní a velmi žádaný produkt Pánev Tefal G2680672 Ultimate, 28cm najdete snadno tady a teď na našich stránkách v populární sekci vaření zlevněno. Nyní pořídíte zlevněné kousky z této známé kategorie za parádní cenu.

Hodně prodávaný výrobek Pánev Tefal G2680672 Ultimate, 28cm VADA VZHLEDU, ODĚRKY od výrobce se zárukou kvality neuvedeno pohodlně dostanete tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu! Nyní lze objednat jen za 730 Kč.