Pánev Wok Tefal G1221902, Chef´s delight, 28cm

Nepřilnavá pánev WOK Užívejte si mimořádnou odolnost, s pánvi WOK Chef 's Delight od Tefalu. Pánev je vyrobena s vysoce nepřilnavým povrchem a... více informací »
Pánev Wok Tefal G1221902
Značka: Tefal
1 067 Kč
Ověřit dostupnost
Nepřilnavá pánev WOK Užívejte si mimořádnou odolnost, s pánvi WOK Chef 's Delight od Tefalu. Pánev je vyrobena s vysoce nepřilnavým povrchem a...

Nepřilnavá pánev WOK Užívejte si mimořádnou odolnost, s pánvi WOK Chef 's Delight od Tefalu. Pánev je vyrobena s vysoce nepřilnavým povrchem a je vyztužena minerálními částicemi pro mimořádnou trvanlivost. Je vybavena technologií Thermo-Spot®, která zajišťuje dokonalé restování a perfektní barvu a chuť jídla při každém použití. Současně technologie indukčního dna Tefal zaručuje rovnoměrný rozvod tepla po celé nádobě pro lepší výsledky vaření. Navíc má vysoce odolný nepřilnavý vnější povrch, který usnadňuje čištění. Je bezpečná pro zdraví i životní prostředí. Tato nepřilnavá pánev Tefal Mineralia Force je kompatibilní se všemi druhy plotýnek, včetně indukce. Tento nejprodávanější produkt Pánev Wok Tefal G1221902, Chef´s delight, 28cm máte možnost získat bezprostředně tady na stránkách v oblíbené kategorii pánve. Vyberte si ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. To není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na více kousků od dodavatele Tefal. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Pánev Wok Tefal G1221902, Chef´s delight, 28cm od známé kvalitní značky Tefal je k dostání u nás teď až neuvěřitelně levně. Nyní můžete mít za 1 067 Kč.