Parní generátor Gorenje SGH2200LBC OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Parní generátor Gorenje SGH2200LBC I když nejste zrovna... více informací »
Parní generátor Gorenje SGH2200LBC
Značka: neuvedeno
1 988 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Parní generátor Gorenje SGH2200LBC I když nejste zrovna...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Parní generátor Gorenje SGH2200LBC I když nejste zrovna milovníci žehlení, tak s tímto parním generátorem značky Gorenje pro vás žehlení nebude představovat až takový problém. Rychlé nahřátí a perfektní výsledky jsou jeho hlavní přednosti. Rychlá tvorba páry Přístroj během pár chvil vytvoří páru, a vy si tak spolehlivě stihnete vyžehlit košili nebo šaty ještě před odchodem do práce. Samočistící funkce Jistě také často bojujete s vodním kamenem usazeným uvnitř žehličky a jen těžko jej z ní dostáváte. U tohoto parního generátoru, už si nemusíte lámat hlavu nad tím jak jej ze žehličky dostat, zařízení disponuje samočisticí funkcí, takže vodní kámen nemá šanci. Ideální nastavení Jako už většina žehliček nebo parních generátorů, tak i tento obsahuje ECO program, který za vás nastaví optimální teplotu i množství páry tak, aby žehlení bylo co nejúspornější, ale současně efektivní. Velká nádrž A pokud máte velkou rodinu, tak ani velké množství prádla generátor nezaskočí. Díky velké nádrži na vodu, která má objem 2 litry, spolehlivě vyžehlíte i pár košů vypraného prádla. A určitě vás potěší i velmi snadné doplňování vody pomocí přibalené nádobky. Tento kvalitní a levný kousek lze pořídit již dnes na webu zařazený v kategorii parní generátory! Nyní můžete koupit ještě podobné zboží ve zmíněné sekci za příznivou cenu! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Parní generátor Gorenje SGH2200LBC OBAL POŠKOZEN od výrobce s mnohaletou tradicí neuvedeno získáte právě teď v naší nabídce ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 1 988 Kč.