Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate GV9570E0 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Profesionální účinnost v pohodlí domova Dopřejte svým... více informací »
Parní generátor Tefal Pro Express
Značka: neuvedeno
5 795 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Profesionální účinnost v pohodlí domova Dopřejte svým...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Profesionální účinnost v pohodlí domova Dopřejte svým oděvům maximální výkon páry a nepřekonatelné výsledky žehlení s vysokotlakým parním generátorem Pro Express Ultimate. Nová technologie vysokotlakého bojleru zajišťuje profesionální účinnost a jedinečný systém dvojí ochrany proti vodnímu kameni dodává oděvům dokonalý vzhled. Úspora času i snadné přenášení Pára pod vysokým tlakem proniká hluboko do nitra látky a zajišťuje tak profesionální účinnost, což zkracuje dobu žehlení až o polovinu. Bezpečnostní lock systém umožňuje naprosto snadné a bezpečné přenášení a uložení. Výkonný parní ráz, dokonalé výsledky Intenzivní parní ráz si poradí i s těmi nejvzpurnějšími záhyby a je ideální pro žehlení silných látek, víc vrstev či pro perfektní vertikální žehlení zavěšených oděvů. Kontinuální vysokotlaká pára přináší pokaždé dokonalé výsledky a mimořádně účinně vyhlazuje i nejodolnější záhyby. Ultratenká žehlící plocha Nová patentovaná technologie Durilium AirGlide přináší nejvyšší kluznost značky Tefal pro rychlé žehlení bez námahy – až o 33% vyšší kluznost a dlouhotrvající výkon. Katalytický povrch Tefal Autoclean udržuje žehlící plochu stále čistou a beze skvrn a zajišťuje optimální distribuci páry pro vysoce účinné žehlení. Dezinfekce Hubí až 99,99% bakterií: díky kombinaci teploty a tlaku páry dokáže váš parní generátor zlikvidovat až 99,99% bakterií ve všech žehlitelných textiliích. Intuitivní ovládací panel na dosah ruky Upravte si nastavení jedním stisknutím tlačítka na elegantním novém ovladacím panelu Direct Control, který je prakticky umístěn přímo na držadle žehličky a šetří váš čas při přepínání mezi různými typy látek. Čtyři elektronické programy zajišťují dokonalo kombinaci páry a teploty pro každou látku. Tento skvělý produkt máte možnost najít mimo jiné tu na webu ve známé sekci parní generátory. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární kategorie za skvělou cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další kvalitní kousky značky neuvedeno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka neuvedeno vám může nabídnout top produkty .

Levný výrobek Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate GV9570E0 OBAL POŠKOZEN od populárního výrobce neuvedeno máte možnost pořídit u nás opravdu výhodně! Stojí teď u nás 5 795 Kč.