Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830

Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830 Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830 umožňuje zpracovávat až tři vrstvy pokrmu v páře naráz v... více informací »
Parní hrnec Tefal Steam n' Light
Značka: Tefal
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830 Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830 umožňuje zpracovávat až tři vrstvy pokrmu v páře naráz v...

Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830 Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830 umožňuje zpracovávat až tři vrstvy pokrmu v páře naráz v trojici mís. Díky 6 přednastaveným programům je nastavení velmi snadné. Najdete zde i program pro dezerty i pro zmražené potraviny. Vhodné do myčky Po přípravě pokrmů můžete vše, krom elektronické základny vložit do myčky a nemusíte tak zdlouhavě každou část umývat. Parní hrnec je kompaktní a skladování je velmi praktické.Zajímavý výrobek Parní hrnec Tefal Steam máte možnost sehnat právě zde tu na našich stránkách v populární rubrice parní hrnce! Najděte si skvělé zboží ve zmiňované sekci za super cenu! Tento vyjímečný výrobce Tefal má na skladě vysoce kvalitní sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele Tefal. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Parní hrnec Tefal Steam n' Light VC300830 pocházející od značky Tefal lze sehnat tady a teď právě za báječnou cenu. Pouze nyní za 2 490 Kč.