Parní mop Tesla PowerStar GT400

Parní mop Tesla PowerStar GT400 Hloubkové a ekologické čištění TESLA PowerStar GT400 parní mop a vysavač v jednom přináší nový způsob úklidu a... více informací »
Parní mop Tesla PowerStar
Značka: Tesla
3 600 Kč
Ověřit dostupnost
Parní mop Tesla PowerStar GT400 Hloubkové a ekologické čištění TESLA PowerStar GT400 parní mop a vysavač v jednom přináší nový způsob úklidu a...

Parní mop Tesla PowerStar GT400 Hloubkové a ekologické čištění TESLA PowerStar GT400 parní mop a vysavač v jednom přináší nový způsob úklidu a čištění. Kombinace vysávání a využití horké páry najednou zaručí důkladný úklid a zároveň ušetří váš čas a peníze. Už nemusíte používat přípravky na podlahy ani jiné čistící prostředky. Se špínou si poradí čistá voda. Úklid tak bude ekologický a vaše domácnost zůstane bez chemikálií. Na podlahy i koberce Pokud potřebujete jen rychle uklidit drobky po snídani, stačí použít režim vysávání. Pro důkladnější čistění jednoduše přepínejte mezi vysáváním a parním mopem nebo použijte oba režimy současně. TESLA PoweStar GT400 vám poslouží na dlažbě, dřevěné nebo plovoucí podlaze, a linoleu. Po nasazení kluzáku pro úklid koberců můžete vysavač a parní čistič použít také na čistění koberců. Likvidace bakterií bez chemie Máte malé děti nebo vlastníte domácího mazlíčka? Pak určitě oceníte schopnost PowerStar GT400 zničit až 99 % všech virů a bakterií prostřednictvím horké páry. Stačí zmáčknout tlačítko a parní mop se během 25 s nahřeje na požadovanou teplotu. Indikátor Steam Ready na rukojeti vám dá vědět, kdy můžete začít s úklidem. Výsledkem pak budou čisté a vydezinfikované podlahy Snadné ovládání Tyčový vysavač je velice intuitivní a zvládne jej ovládat i malé dítě. Jednoduchý ovládací panel umístěný na rukojeti přístroje umožní ovládat přístroj jen jednou rukou. Sílu parního režimu můžete kontrolovat tlačítky Min a Max dle intenzity zašpinění. TESLA PowerStar GT400 si poradí s mastnotou i se zaschlými skvrnami. Jednoduchá údržba Součástí balení jsou dva mopy vyrobené z účinného a savého mikrovlákna. Po použití stačí mop sundat a vyprat v mýdlové vodě. PowerStar GT400 nepoužívá sáčky, takže zásobník na nečistoty jednoduše vyprázdníte. Nádobku na vodu lze sundat a umýt mýdlovou vodou. Vestavěný vodní filtr si poradí s minerály a nečistotou z vody. Neodolatelný produkt jde pořídit bez obtíží tady u nás zařazený v rubrice s mopem! Nyní si můžete vybrat kvalitní zboží ve zmíněné sekci za parádní cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Parní mop Tesla PowerStar GT400 od kvalitní značky Tesla snadno můžete získat zrovna dnes levně. Teď za akční cenu 3 600 Kč.